S námi je ve všem systém
+420 725 307 091

Pokud jste vlastníkem firmy nebo manažer prodeje, pravděpodobně jste slyšeli termín "CRM".

Ale co to vlastně znamená?

CRM je zkratka pro řízení vztahů se zákazníky. CRM systém umožňuje firmám řídit obchodní vztahy, data a informace s nimi spojené. S CRM můžete ukládat zákazníky, kontaktní informace, účetnictví a obchodní příležitosti na jednom centrálním místě v cloudu, takže jsou informace dostupné v reálném čase.

Zatímco CRM systém nemusí vyvolat tolik nadšení, jako sociální sítě Facebook nebo Twitter, každý systém CRM je podobný a orientuje se kolem lidí a vztahů. A to je přesně důvod, proč může být tak cenný pro rychle rostoucí firmy.

Krok za krokem k rostoucí firmě.

Jakékoliv podnikání začíná založením skvělých vztahů se zákazníky. Vy, prodejce, se spojujete s lidmi, kteří potřebují Váš produkt. Přesto, jak Vaše firma roste, tyto obchodní styky jsou sofistikovanější. Nejsou to jen transakce mezi kupujícím a prodávajícím. Začnete řídit nesčetné množství kontaktů v každé společnosti, se kterou obchodujete. Je třeba sdílet informace napříč různými týmy v rámci své vlastní organizace, kteří jsou navázáni na zákazníky. CRM systém může sloužit jako zásadní nervové centrum pro řízení mnoha spojení, které se dějí v rostoucí firmě.

Pro malé a střední podniky, může CRM systém jednoduše sdílet Vaše data v cloudu, takže jsou k dispozici v reálném čase přes libovolné zařízení. Ale jak firma roste, CRM můžete rychle rozšířit o další moduly tak, aby zahrnovalo více sofistikovaných funkcí, které pomáhají týmům spolupracovat s kolegy a zákazníky, posílat e-maily na míru, shromažďovat poznatky ze sociálních médií rozhovory, a vy můžete získat ucelený obraz funkčnosti vašeho podnikání v reálném čase.

Dnes spravují rostoucí podniky informace mnoha různými způsoby. Někteří používají na cestách staromódní poznámkový blok, nebo ukládají informace do svého mobilního telefonu. Jiní používají Excel, nebo dokumenty Google. Pokud máte malý tým a neplánujete systém pro své podnikání, může to stačit v krátkodobém horizontu. Chcete-li systém pro rychlý růst, může být na čase, aby jste zvážili CRM systém, který vám umožní sbírat a ukládat drahocenná obchodní data na jednom místě tak, že jsou neustále přístupná prostřednictvím cloudu a díky úspoře času tak můžete svůj čas zaměřit na zákazníky.

Máte zájem o CRM systém naprogramovaný na míru Vaším potřebám?

Nezávazná poptávka

Reference