S námi je ve všem systém
+420 725 307 091

Vytvoříme e-shop na míru, včetně grafického designu s důrazem na SEO optimalizaci tak, aby se Váš obchod dostal na přední pozice ve vyhledávačích. Při vývoji je kladen důraz na použití nejmodernějších technologií a přístupnost ze všech možných typů zařízení od klasických počítačů až po nejrůznější typy smartphonů a tabletů.

Pro dokonalý a hladký chod online marketingu propojujeme naše řešení s nejrůznějšími učetními a CRM systémy.

Jádro našich aplikací nestárne, neustále jej doplňujeme o nové funkce a aktualizujeme. e-shop nabízí i přes jednoduché a intuitivní ovládání, které během chvilky budete ovládat jako profesionálové.

Pits eshop detail

Vytvoření e-shopu je jedním z mnoha kroků na dlouhé cestě k úspěšnému obchodování na internetu. I ten nejkvalitnější internetoý obchod bez splnění základních kritérií v online prodeji nemusí udělat díru do světa. Je-li opravdu Vaším cílem prodávat a vydělávat, je nutné mimo kvalitních produktů a domény seznámit naše account manažery s procesy přímo ve Vaší společnosti, aby se mohli vžít do role zákazníka a až poté navrhnout konkrétní řešení. Právě porozumění je klíčovým prvkem k maximálnímu usnadnění Vámi vynaložené práce a úspěšnosti prodeje.

V neposlední řadě je také třeba klást důraz na grafické zpracování celé prezentace. Na hezký web se uživatelé rádi vracejí a pokud se zachová standard uživatelské přístupnosti (UX) máte vyhráno

  1. Důkladná vstupní analýza
  2. Průzkum trhu a návrh klíčových slov
  3. Sestavení architektury aplikace
  4. Vytvoření wireframe
  5. Analýza navrhnutého řešení a dolazení do posledního detailu

E-shop START

Základní katalog produktů

Chcete podpořit Váš produkt? Tato varianta s velmi snadným ovládáním a základní funkcionalitou pro začátek obchodování na internetu je určena přímo pro Vás.


Originální grafický design

12 modulů

5 e-mailů

Webhosting 1GB

Technická podpora

E-shop STANDARD

Komplexní obchodní portál

Plnohodnotný e-shop s pestrou škálou funkcí pro dosažení optimálních obchodních výsledků s napojením na obchodní portály Zboži.cz, Heureka.cz a další.


Originální grafický design

21 modulů

10 e-mailů

Webhosting 5GB

Technická podpora

E-shop PRO

Výkonný prodejní kanál

Tato varianta je určena těm nejnáročnějším zákazníkům, kteří vyžadují nejrůznější propojení s účetním software, CRM systémy, online platby a mnoho dalšího…


Originální grafický design

32 modulů

Neomezeně e-mailů

Webhosting 10GB

Technická podpora

** Zda Vám nevyhovuje ani jeden z připravených balíčků, napište a rádi pro Vás připravíme e-shop na míru.

Ceník a více informací o jednotlivých variantách a modulech

Reference